< Naspäť na Aktuality

Máš chuť na REPETE? Vidíme sa na POHODE 2019

Ryba Košice 7.krát na Pohode

  Poslať známemu

     Aj tento ročník Pohody si dáme REPETE s čapovanou košickou Treskou – ktorá je festivalovým šlágrom od roku 2013. Košickú čapovanú tresku návštevníci festivalu milujú. S ňou ráno vstávajú vychutnávajúc si svoju rannú porciu tresky priamo v stane a s jej chuťou sa zabávajú  do neskorej noci festivalového programu.

V tomto roku sa premiérovo na Pohode bude čapovať naša úspešná novinka z jesene v roku 2018, Treskoslovenská treska s retro receptúrou , ktorá si hneď v prvých mesiacoch získala svojich milovníkov medzi skalnými a tými, ktorí si pamätajú chuť plnú spomienok ešte z čias jej vzniku.

Tešíme sa, že Treskožrútov stále pribúda, čoho dôkazom sú aj z roka na rok dlhšie rady, ktoré sa od prvého do posledného festivalového dňa neskracujú, práve naopak. Veríme, že možnosť platby kartou urýchli proces nákupu a skráti čas v radoch fanúšikom na minimum.

Treskoslovenská mňambasáda prvého virtuálneho štátu Treskoslovákov – Treskoslovenska - sa aj tento rok postará o svojich hladných občanov. Kto sa preukáže treskoslovenským občianstvom v mobile s dostatočným počtom treskoinov, dostane porciu našej národnej pochúťky zadarmo!

Okrem čapovanej tresky a našich vynikajúcich špecialít  z vlastnej výroby si v našom stánku budete mať opäť možnosť zakúpiť originálne tričko, či  dizajnový odznak ako spomienku na tohtoročnú Pohodu 2019. Tešíme sa na Vás:-)

Pozrite si ďalšie články