< Naspäť na Aktuality

Okamžitá výhra 2021 - Marinované špeciality

  Poslať známemu

Aký by to bol rok, ak by sme si pre Vás opäť nenachystali už tradičnú spotrebiteľskú súťaž Okamžitá výhra - Popolcová streda.

Zakúpte si duobalenie (duopack) Lahôdkových zavináčov a Zavináčov v majonézovom náleve označené súťažnou etiketou a hľadajte na vnútornej strane viečka jedného z výrobkov výhernú etiketu. Výherná etiketa obsahuje okrem výhry aj telefónne číslo, na ktorom si výhru môžete uplatniť. Výherné viečka budú priebežne pod dohľadom organizátora súťaže umiestňované počas trvania súťaže od 15.01.2021– 16.04.2021 na vyššie uvedené náhodné výrobky. Výherné viečko si uschovajte. Neoznačené viečka nevyhrávajú.

Súťažné dvojbalenie zakúpite v sieti predajní Fresh/Labaš, COOP, CBA Karmen, Eurodiskont a DMJ.

  • Lahôdkové zavináče, 230 g - obľúbená ručne vyrábaná pochúťka podľa tradičnej receptúry pre všetkých, ktorí obľubujú kyslú chuť marinovaných sleďových filiet
  • Zavináče v majonézovom náleve, 230 g - kyslastá chuť marinovaných sleďových filiet doplnená o jemnú lahodnú majonézovú omáčku

Marinované rybacie výrobky obsahujú prírodné enzýmy a sú navyše kvalitným a hodnotným zdrojom zdraviu prospešných omega mastných kyselín.

Súťaž pre spotrebiteľa trvá do nájdenia všetkých výhier, najneskôr však do 30.04.2021.

Štatút k súťaži nájdete TU.

Pozrite si ďalšie články