< Naspäť na Aktuality

S Rybou Košice #zachranuJEME slovenské výrobky

  Poslať známemu

Fotografovanie  jedla a jeho zdieľanie na sociálnych sieťach je mimoriadne obľúbenou aktivitou, ktorú mnohí pravidelne vykonávajú napriek tomu, že na to nemajú žiadny dobrý dôvod.

My im ho konečne dáme. S hashtagom #zachranuJEME sa zdieľanie domácich produktov stane prejavom solidarity s lokálnymi výrobcami.

Práve tí, v týchto neľahkých časoch, vytrvalo pracujú, aby si každý mohol pochutnať na svojom obľúbenom výrobku. Obdobie koronakrízy poukázalo na dôležitosť potravinovej sebestačnosti Slovenska. Aj ťažké obdobia však vedia malí i veľkí slovenskí výrobcovia zvládnuť, ak ťahajú za jeden povraz.

Tak my, Ryba Košice,  prichádzame s iniciatívou #zachranuJEME, vďaka ktorej podporu slovenským výrobcom bude vedieť vyjadriť skutočne každý a to veľmi jednoducho.

Ako na to? Stačí, ak sa odfotíš so slovenským výrobkom, ktorý ti pomohol prežiť tieto náročné dni, zavesíš ho na sociálne siete a použiješ hashtag  #zachranuJEME. Našim výrobcom a ich zamestnancom tak ukážeš, že ti záleží na ich úsilí. Zapojiť sa môžeš aj do súťaže a vyhrať chutné zásoby. My za odmenu každý týždeň vyžrebujeme niekoľkých z vás, ktorí vyhrajú chutné zásoby. Súťaže prebiehajú na našom facebooku Treska. Aktuálny zoznam všetkých značiek, ktoré podporujú túto iniciatívu,

nájdete na www.zachranujeme.sk.

 

 

 

 

Pozrite si ďalšie články