< Naspäť na Aktuality

Pobyt v prezidentskom apartmáne? Vďaka Treskoslovenskej Treske ho môžeš prežiť aj ty!

Veľká spotrebiteľská súťaž

  Poslať známemu

Prezidentský apartmán s vlastným barovým pultom, súkromným výťahom či Jacuzzi. Nažívaj si aj ty ako veľká ryba! Stačí sa zapojiť do jedinečnej súťaže s Treskoslovenskou Treskou a luxusný pobyt môže byť tvoj.

 

Tak, ako starí Treskoslováci bojovali o svoju národnú pochúťku, môžeš aj ty zabojovať o skvelé ceny v súťaži s najlepšou rybacou pochúťkou na Slovensku. Nakupuj od 01.10. do 11.12.2020 súťažnú Treskoslovenskú Tresku originál, pikant alebo s údenými šprotami od RYBA Košice a hľadaj na vnútornej strane téglika výherný piktogram.

 

Výhry naozaj stoja za to. Získať môžeš jedinečné módne kúsky z Treskoslovenskej kolekcie mikín, tričiek, magnetky, plagáty či odznaky. Jeden zo súťažiacich si naozaj bude nažívať ako veľká ryba. Hlavnou výhrou je totiž luxusný treskoslovenský pobyt v prezidentskom apartmáne v hoteli Zelená lagúna na Domaši pre 2 osoby na dve noci! Dvojica si bude užívať vlastný barový pult, súkromný výťah do apartmánu alebo pohodlie Jacuzzi s nádherným výhľadom trebárs aj v treskúcej zime.

Aj keď sa ti nepodarí nájsť v tégliku jednu z hlavných výhier, bude ťa v ňom čakať 10 treskoinov, ktoré môžeš využiť pri nákupe v e-shope na www.treskoslovensko.sk. Môžeš napríklad osviežiť svoj šatník o tričká s unikátnymi motívmi, ktoré ulahodia naozaj každému.

Zo všetkých zaregistrovaných nakupujúcich navyše na záver vyžrebujeme výhercu novej treskou "natreskanej" chladničky. Tak neváhaj a ulov si svoju výhernú Treskoslovenskú Tresku!

Štatút súťaže tu.

 

Pozrite si ďalšie články