< Naspäť na Aktuality

Ryba Košice ako bronzový partner na Kongrese SAMOŠKA 2019

  Poslať známemu

20.3.-21.3.2019 sme sa ako bronzový partner zúčastnili 14. kongresu Samoška, ktorý sa konal v Košiciach -  v hoteli Double Tree by Hilton.

Podujatie bolo zamerané na podporu domáceho maloobchodného trhu a umožnilo stretnutie členov maloobchodných aliancií, družstiev, jednotlivých maloobchodníkov, veľkoobchodov, dodávateľov i zástupcov štátnych a profesijných organizácií.

Cieľom bolo informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu.

Hneď v prvý deň kongresu ( 20.3.), bezprostredne po registrácii, návštevníci kongresu mali možnosť ochutnať špeciality v promo stánkoch jednotlivých vystavovateľov. Program bol ukončený večerným rautom.

Počas oboch konferenčných dní sme mali pre účastníkov konferencie pripravené ochutnávky toho najlepšieho z našich noviniek aj tradične obľúbených výrobkov Ryba Košice. Návštevníci konferencie tak mali možnosť v stánku Ryba Košice pochutnať si na našich novinkách, medzi ktorými nemohla chýbať  Treskoslovenská Treska, Peprenky, Losos plátky údené studeným dymom, PIKNIK šaláty Exklusiv, i MINI hot-dog ZIPSER s kečupom, alebo s horčicou.

Kongres máme úspečne za sebou a už dnes sa tešíme na ďalšie zaujímavé podujatia.

Pozrite si ďalšie články