< Naspäť na Aktuality

Ryba Košice na Danubius Gastro 2019

Ryba Košice aj tento rok predstaví návštevníkom veľtrhu svoje kvalitné novinky

  Poslať známemu

Slovenská spoločnosť Ryba Košice, ktorá je od septembra 2016 členom významnej skupiny TAURIS Group, sa už tretíkrát prezentuje na najvýznamnejšom gastronomickom podujatí na Slovensku, na veľtrhu Danubius Gastro 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 24.1. až 27.1.2019.Pozývame Vás do nášho stánku Ryba Košice ochutnať najnovšie inovácie a novinky s premiérou na veľtrhu ako aj obľúbené, tradičné delikatesy z vlastnej produkcie.

Naďalej zostáva a neustálou snahou spoločnosti Ryba Košice je dodržiavať vysoký štandard kvality našich produktov a tým zvyšovať dôveru obchodných partnerov a spotrebiteľov. Práve z tohto dôvodu sme hrdí, že Vám na veľtrhu budeme môcť odprezentovať aj novinky, ktoré za svoju vysokú kvalitu získali ocenenie Značky kvality SK.

Na čo sa môžete tešiť ?

Pripravili sme pre vás špeciality vlastnej výroby Ryba Košice, novinky nominované na cenu Danubius Gastro 2019, a to novinky, ktoré poznáte  z reklamnej kampane – Treskoslovanskovenská Treska, chuť plná spomienok zo socialistických čias a exkluzívnym radom lahôdkových šalátov PIKNIK so Zipser šunkou Originál. Nebudú chýbať ani marinované špeciality, z ktorých novinka – Sleďové Peprenky, je skutočnou lahôdkou.

V tomto roku bude mať na výstave Danubius Gastro premiéru firma Froneri a značka SHOLLER – mrazené krémy, ktorej výhradným distribútorom na Slovensku je Ryba Košice.

 

Pozrite si ďalšie články